Language Switcher

Ložiská,Klinové remene,guferá,kolieska pre vás od Valive ložiská P & M s.r.o.

Vysoko kvalitné ložiská

Vysoko kvalitné ložiská

Hlavným kritériom pre bezporuchovú funkciu strojov sú správne zvolené ložiská a zabezpečenie ich neustáleho mazania.

Náš personál má skúsenosti ako vo výrobnom procese tak i v rôznych odvetviach priemyslu. Toto je okrem iného výsledok nášho úsilia pomôcť zákazníkovi ušetriť čas a peniaze! Rôzne prestoje alebo často opakované poruchy dokážeme odstrániť priamo u Vás vo Vašej firme či prevádzke. Či už na zablatenom poli alebo v inom prostredí, pri akejkoľvek poruche Vám vieme pomôcť do 24 hodín.
100-percentná kontrola pohybu dodávok od našich dodávateľov na celom svete i mimoriadna pozornosť venovaná detailom celého procesu, od vypracovania ponuky až po miesto dodania, sú ďalšie prvky, ktorými Vám vieme zaručiť Vašu spokojnosť a ušetriť Váš čas, energiu i peniaze! Pre nás je dôležité, aby ste boli Vy spokojní!V každom prípade je len na Vás, či si zvolíte vysoko kvalitné alebo štandardne používané ložiská!

Valivé ložiská P & M, s.r.o.

Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 1993 ako prvý predajca ložísk so sídlom v Bratislave.

 

V súčasnosti sa venujeme predaju ložísk a ich doplnkom, tesnení, klinových remeňov, lineárnych vedení, priemyselných tmelov, mazadiel, prevodových olejov, lepidiel... ako pre veľkoodberateľov, tak i formou cezpultového predaja podľa potrieb zákazníka priamo v predajni alebo pomocou e-mailovej, telefonickej, či faxovej objednávky od zákazníka.


Dávame Vám istotu spoľahlivo fungujúceho ložiska pri minimálnych obstarávacích nákladoch.

 

Kde nás nájdete

Staňte sa našimi fanúšikmi