Language Switcher

Ložiská,Klinové remene,guferá,kolieska pre vás od Valive ložiská P & M s.r.o.

ServisFirma Valivé ložiská P&M, s.r.o. je garantom rýchlej a spoľahlivej dodávky všetkých produktov v našom sortimente a to najmä v krajinách Slovensko, Česko, Rakúsko, Nemecko, Poľsko, Maďarsko, Slovinsko, Bulharsko, Taliansko, Švajčiarsko, Ukrajina, Ruská federácia, Litva, Fínsko, Španielsko, Veľká Británia, USA.
Všade tam nájdete našich spokojných zákazníkov (veľkoobchod i maloobchod)!

Disponujeme veľkými zásobami a cez sklady, ktoré rozširujeme všade tam, kde pôsobíme, môžeme v prípade potreby rýchlo vstúpiť do centrálneho európskeho skladu rôznych výrobcov. Pri rýchlych dodávkach sme Vám vždy k dispozícii. Naše technické a konzultačné oddelenie v úzkej spolupráci s technikmi z firiem z celého sveta ponúka navyše všetku možnú podporu pri riešení technických problémov.

Bez ohľadu na to, či ide o poradenstvo pre správnu voľbu ložiska, konštrukčné návrhy, preskúmanie ložiska, otázky mazania a montáže, alebo vzdelávanie Vašich pracovníkov, sme Vám kedykoľvek k dispozícii.

Valivé ložiská P & M, s.r.o.

Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 1993 ako prvý predajca ložísk so sídlom v Bratislave.

 

V súčasnosti sa venujeme predaju ložísk a ich doplnkom, tesnení, klinových remeňov, lineárnych vedení, priemyselných tmelov, mazadiel, prevodových olejov, lepidiel... ako pre veľkoodberateľov, tak i formou cezpultového predaja podľa potrieb zákazníka priamo v predajni alebo pomocou e-mailovej, telefonickej, či faxovej objednávky od zákazníka.


Dávame Vám istotu spoľahlivo fungujúceho ložiska pri minimálnych obstarávacích nákladoch.

 

Kde nás nájdete

Staňte sa našimi fanúšikmi